HAKKIMIZDA

2018 yılında kurulan firmamız mimari ve iç mimari tasarım sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.Tasarım anlayışı olarak global çerçeveyi vizyon edinen firmamız mimari ve iç tasarım noktasında proje,uygulama ve ürün tedariği hizmetlerini sürdürmektedir.Gerek kurumsal kimlikte gerek çözüm ortaklarıyla Konya ilinde faaliyetlerimizi kararlılıkla sürdürmekteyiz.

ARİF KART

ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

2004 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi'nden mezun oldu.İstanbul ve Konya'da yerli ve yabancı birçok firmada görev aldı.Mobilya,inşaat ve pazarlama sektöründe 14 yıllık tecrübesiyle Gessa Proje'yi 2018 yılı başında faaliyete geçirdi.Gessa Proje'de iç tasarım ve mobilya üzerine proje ve uygulama faaliyetlerini sürdürmektedir.

GÖKHAN KART

MİMAR

2017 yılında CIU Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu.Kısa süre Konya'da çalıştıktan sonra K.K.T.C 'de çelik yapı firmasında tasarım mimarı olarak görev aldı.2017 yılında başladığı mimarlık yüksek lisansına halen devam etmektedir.Gessa Proje'de mimari tasarım,proje ve uygulama faaliyetlerini sürdürmektedir.

V.BÜŞRA BOYALI

İÇ MEKAN TASARIMCISI

2018 yılında Karabük Üniversite'sinden mezun oldu.Gerek öğrencilik döneminde gerek staj döneminde edindiği tecrübesini aktarmak üzere ilk iş hayatına ''Gessa Proje'' de başladı.Firmamız bünyesinde iç mekan tasarımı üzerine çizim ve uygulama faaliyetlerini sürdürmektedir.

ŞEYDA GÖREN

İÇ MİMAR

2018 yılında K.T.O  Üniversite'sinden mezun oldu.Gerek öğrencilik döneminde gerek staj döneminde edindiği tecrübesini aktarmak üzere ilk iş hayatına ''Gessa Proje'' de başladı.Firmamız bünyesinde iç mimari üzerine çizim ve uygulama faaliyetlerini sürdürmektedir.

MUHAMMET TAŞÇI

ŞANTİYE ŞEFİ

15 yıllık iş tecrübesini aktarmak üzere 2018 yılından beri  ''Gessa Proje'' de şantiye şefi olarak görev almaktadır. Firmamız bünyesinde iç mekan ve kaba inşaat uygulamaları üzerine faaliyetlerini sürdürmektedir.